Sekreti i Kim Kardashian

A e din se Kim Kardashian ka lindur në vitin 1980, në Los Anxhelos të Kalifornisë. Kim është 159 centimetra e gjatë dhe peshon 64 kilogramë. Me sy kafe të errët, flokë të zinj, përmasa 86-66-99, aktorja me prejardhje nga Lindja e Mesme ka pasur sukses të madh vitet e fundit. Në listën e gjatë të bashkëshortëve dhe të dashurve të saj, futet producenti Damon Thomas, kantautori Ray J, aktori Nick Cannon, futbollisti Reggie Bush, i pasuar nga kolegu i tij Cristiano Ronaldo, basketbollisti Kris Humphries dhe së fundmi këngëtari Kanye West. Tek gjërat e saj të preferuara futet sallata, buzëkuqi “NARS Belle De Jour”, takat “Christian Louboutin” dhe çokollata “Hershey’s Kisses”.Sekreti: Kim Kardashian fle me sy pothuajse hapur.

Të ngjashme

Ska komente

Komento