Ronaldo

A e din se…Ronaldo eshte lojtari me i mire i te gjitha kohrave qe ka pare njerzimi deri ne ditet e sotme,dhe te gjithe habiten kur ky lojtar ishte ne fushen e lojes..

Të ngjashme

Ska komente

Komento