Ricardo Kaka

A e din se Futbollisti i famshem Ricardo Kaka, ka deklaruar se ai nuk ka patur kurre mardhenie me nje femer tjeter, pervec gruas se tij! Ai eshte martuar ne vitin 2005 dhe momentalish ka 2 femije!

Të ngjashme

Ska komente

Komento