Portier apo sulmues

A e din se Jose Luis Chilavert shenoi 49 gola gjate ndeshjeve ne klubin e tij dhe ekipit kombetar ndermjet Korrikut 1992 dhe Marsit 2000.

Të ngjashme

Ska komente

Komento