Kobi Brajant

A e din se… Kobi Brajant nuk gabon dhe një kosh kur duheshin 9 sekonda nga fundi i ka dhënë fitoren skuadrës së Lejkërsave, 89-88 ndaj Indianës. Një sfidë e ekuilibruar e ku për kalifornianët u dalluan Jang me 22 pikë e Brajant me 20. Një fitore të lehtë pas një ndeshje spektakolare arriti dje skuadra e Feniksit, që mundi 125-109 Toronton, skuadrën që kryeson renditjen në Lindje.

Të ngjashme