Franc Ribery

A e din se Franc Ribery, ne nje aksident trafiku i vdiqen prinderit dhe vellai i tij, ndersa ky mori lendime te renda ne fytyre. Kur u pyet perse nuk operohesh, ai tha:”Ky ka qene fati im, ndersa shenjat ne fytyren time me kujtojne per fuqine e Zotit”

Të ngjashme

Ska komente

Komento