Cristiano Ronaldo

A e din se Cristiano Ronaldo nuk pi alkool, sepse i kujton vdekjen e babait.Ai nuk ben tatuazhe, pasi dhuron gjak 2 here ne vit.Vjen nga nje familje e varfer dhe humbi te atin kur ishte 18 vjec.Ai ka dhuruar donacione te medha per shkollat palestineze dhe 3 milion $ vetem per femijet e Afrikes.Ai mbuloi te gjitha kostot per trajtimin e nje djali 9-vjecar qe vuante nga kanceri!

Të ngjashme

Ska komente

Komento